Marta Domagała – Witkowska

Pierwsze kroki taneczne stawiała w wieku 8 lat, poznając tajniki różnych technik tańca, m.in.funky, street jazz, jazz, broadway jazz, współczesny, modern jazz, step.
Z zespołami, w których tańczyła zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: I miejsce w kategorii Musical Dance na VII Global Education Festival San Remo 2005, II miejsce na New Dance Prague Festiwal 2009, w 2008 roku zdobyła I miejsce w kategorii duetów na XI Konfrontacjach Różnych Form Tanecznych Kutno 2008, w 2010 I miejsce w kategorii solo seniorzy modern jazz i II miejsce w duecie na XI International Dance Competition w Lecco we Włoszech. W 2011 zdobyła IV miejsce w kategorii jazz professional i IV miejsce w kategorii freestyle professional na International Dance Competition Hellas 2011.
Jest autorką wielu opracowań choreograficznych. W 2012 wyreżyserowała i stworzyła choreografię do swojego pierwszego spektaklu tanecznego „Metamorfozy” dla Teatru Tańca Tilt. Stworzyła choreografie do dwóch polskich teledysków – „Cudowna noc” zespołu Leszcze ( 2007r) i „Porcelana” Kasi Klich (2008r). Tańczy i gra w spektaklach muzycznych i tanecznych m.in. w teatrze Rampa „W pogoni za bajką”, „Pinokio” i w Domu Kultury Śródmieście „Misja Mercury”.

Fit and dance > Marta Domagała – Witkowska