Młoda mama – zajęcia dla kobiet w ciąży i młodych mam

mama_1
Chcesz zachować formę będąc w ciąży? Przygotowujesz się do porodu? Jesteś mamą z niemowlęciem i chcesz zrobić coś dla siebie bez rozstawania się z maluszkiem? Przyjdź na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę.

Jesteś w ciąży? Zapraszamy Cię na zajęcia wzmacniające i uelastyczniające ciało, które przygotowują cały organizm, a zwłaszcza układ nerwowo-mięśniowy do efektywnego porodu. Proponowane ćwiczenia (rozciąganie, wzmacnianie kluczowych partii mięśni, elementy pilatesu, relaksacja), pomagają utrzymać dobrą formę w ciąży. Gimnastykę można rozpocząć za zgodą lekarza po 10-tym tygodniu ciąży.

Jesteś mamą z dzieckiem do 1 roku życia? Zapraszamy Ciebie i Twojego maluszka na zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których koncentrujemy się zwłaszcza na górnych partiach mięśniowych – plecy, ręce i osłabione mięśnie brzucha. Ćwiczenia prowadzimy przy spokojnej, przyciszonej muzyce, tak aby nie przeszkadzać najmłodszym uczestnikom. Paniom po porodzie nasze zajęcia pomogą  szybko wrócić do pełnej sprawności i ułatwią odzyskanie sylwetki sprzed ciąży. To również świetna okazja do spotkania się z innymi mamami.

Zapraszamy od 6 tygodni po porodzie, zarówno jeśli był on fizjologiczny jak i wykonany metodą cesarskiego cięcia.

Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem ginekologiem.

Fit and dance > Młoda mama – zajęcia dla kobiet w ciąży i młodych mam